دانلود موسیقی
اشتراک گذاری این موسیقی

تابلو ال ای دی روان

نوع محصول : تابلو روان

نام محصول:
تابلو ال ای دی روان
کد محصول:
تابلو ال ای دی روان
توان محصول:
تابلو ال ای دی روان
مشخصات محصول

نقد و بررسی اجمالی

این روز ها تبلیغات رنگ و بوی جدیدی را به خود گرفته است و کار را هم برای تولیدکنندگان و ارائه دهندگان کالا و خدمات و هم مصرف کنندگان آن ها را راحت تر کرده است. به کار گرفتن روش های جدید و متنوع در عصر امروز، انکار ناپذیر است. در این میان تابلو های روان یکی از مهمترین این رسانه های تبلیغاتی است و امروزه خیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. وظیفه اصلی تابلوهای روان، پیام رسانی به مخاطبان است. این تابلوها اطلاعات را به صورت مختصر و مفید و در قالب متن ها و تصاویر متحرک نمایش می دهد. تابلو روان مدل  SR3D-138-42 هم از جمله تابلوهای LED است که از جنس فلز و در ابعاد 138 × 42 × 10 سانتی‌متر طراحی و تولید شده است.  LED های این تابلو قرمز رنگ است؛ به این ترتیب می تواند متن ها و تصاوی را به صورت تک رنگ نمایش دهد.

نقد و بررسی تخصصی


حتما شما هم در خیابان ها و فروشگاه ها با تابلوهای بزرگ تبلیغاتی مواجه شده اید. استفاده از این تابلوها از جمله جدیدترین و خیره‌کننده‌ترین روش‌های تبلیغات الکترونیکی است که مدت ها است از آن به طور قابل توجهی استقبال شده است. تابلوهای روان معمولا با نام های دیگری مانند تابلوهای ال ای دی، تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای دیجیتال هم شناخته می شود.  تابلوی های روان از مجموعه ای از دیودهای نورانی تتشکیل می شوند که به صورت ماتریسی روی یک صفحه قرار گرفته اند. یکی از مشخصه های مهم این تابلوها جذابیت آن ها و پربازده بودن آن ها نسبت به بنرها و حتی ال ای دی های ثابت است؛ چرا که متحرک بودن متن نمایش داده شده باعث جذابیت بصری و در نتیجه جذب بیشتر مشتری می شود. در واقع  تابلو روان یکی از پر استفاده ترین تابلوهای تبلیغاتی در صنعت تابلوسازی است و می تواند جایگزین خوبی برای تابلو نئون شیشه ای محسوب شود.

تابلوهای روان

 

تابلوهای روان را از نظر رنگ‌بندی می توان به سه دسته تک رنگ، چند رنگ و تمام رنگی تقسیم کرد. تابلوهای روان تک رنگ، از یک رنگ واحد تشکیل می شود که رنگ ها به دلخواه مشتریان می تواند متفاوت باشد. تابلو های ال ای دی چند رنگ از تعدادی ماژول رنگی ساخته می شود که ترکیبی از LED ها در هفت رنگ است. تابلوهای تمام رنگی دارای بردهای کنترل طیف دار است؛ این بردها، تنوعی از تمامی رنگ‌ها را در اختیار کاربران قرار می دهد که از آن ها با نام تلویزیون‌های شهری نیز یاد می شود. تابلو روان مدل SR3D-138-42 هم از LEDهای قرمز رنگ تشکیل شده است و می تواند محتوای مورد نظر شما به صورت تک رنگ نمایش دهد.


 

 
تابلوی مدل SR3D-138-42  از یک محفظه فلزی مشکی رنگ و به شکل یک مکعب مستطیل طراحی و تولید شده است. در قسمت جلوی آن ماژول های LED قرار گرفته است. چراغ های LED این تابلو قرمز رنگ است. همچنین در داخل این تابلو منبع تغذیه ای تعبیه شده است که وظیفه تبدیل ولتاژ ۲۲۰ ولت شهر را به ولتاژ های مورد نیاز ماژول ها و کنترل های تابلوی روان را بر عهده دارد. در قسمت پشت این تابلو هم منافذی برای خروج گرمای تولید شده در نظر گرفته شده است تا به این ترتیب منبع تغذیه تابلو هم خنک بماند.
 
حروف، متون و جملاتی نمایش داده شده در تابلوهای روان، می توانند حرکت کنند و تکرار شوند. در این نوع تابلوها می توان برای جلب توجه بیشتر از انواع افکت‌های متن و انیمیشن استفاده نمود. در واقع یکی از مزیت های مهم یک تابلو روان LED این است که هر زمانی که لازم باشد، می توان از طریق نرم افزاری که قابلیت نصب برروی سیستم کامپیوتری را دارد برنامه تابلو روان را تغییر داد تا متنی را که مورد نظر کاربر است نمایش دهد. برای تابلوهای تبلیغاتی اندازه های استانداردی در نظر گرفته می شود اما با توجه به محل نصب تابلو تبلیغاتی این اندازه ها می تواند متغیر باشد.
 

نگاه کلی

 

این روزها تابلوهای روان در میان ابزارهای تبلیغاتی بیشتر مورد توجه فروشندگان قرار می گیرند. عمر مفید این نوع تابلوها معمولا بالاست بنابراین می توان از آن ها به عنوان تابلو سر در فروشگاه و مرکز تجاری استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت های این تابلو شدت نور و کیفیت مناسب آن است که می تواند محتوای مورد نظر را به شکل مناسبی نمایش دهد.  تابلو ال ای دی روان یک مدل SR3D-138-42 محصولی کارآمد است که به عنوان ابزار تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها می توان از آن استفاده کرد.

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

 


محصولات مشابه :
تابلو LED ثابتتابلو روان(تک رنگ)تابلو LED ثابتتابلو LED ثابتتابلو روان(تک رنگ)
ارسال نظر جدید

اطلاعات تماس فروشگاه جام نور :
آدرس : تهران، لاله زار شمالی، نرسیده به خیابان انقلاب،روبروی کوچه گل پرور- پلاک669 ، طبقه سوم، فروشگاه جام نور
تلفن دفتر فروش : 66716529-021 - 66705851
تلفن همراه مدیریت (مهندس علی احمدی): 6898530-0912
کانال تلگرام فروشگاه جام نور